Aktualności

2019-06-17

Biznesowe randki i szkolenia dla firm, czyli druga edycja Linkowania w KPT

Pod hasłem linkowania, czyli łączenia firm odbyło się kolejne networkingowe spotkanie w KPT.

Kielecki Park Technologiczny jest przyjazny biznesowi, stwarza warunki do nawiązywania biznesowych kontaktów i relacji. Przedsiębiorcy mieli taką możliwość podczas drugiej edycji Linkowania w KPT - wydarzenia networkingowego, umożliwiającego poznanie wielu interesujących osób.

Uczestnicy zasiedli w różnych, przyporządkowanych im miejscach. Mieli 4 minuty na rozmowę przy jednym ze stolików - po 2 minuty na osobę. Po zasygnalizowanym końcu czasu każdy przemieszczał się do kolejnego, wyznaczonego miejsca. Przedsiębiorcy mieli za zadanie w krótki, interesujący sposób zaprezentować swoją ofertę i wyróżnik na tle konkurencji. Oprócz wymiany wizytówek, wielu z obecnych udało się znaleźć płaszczyznę do możliwej współpracy ze swoim rozmówcą.

- Linkowanie, czyli łączenie firm. Poprzez tego typu wydarzenia chcemy dawać przedsiębiorcom przestrzeń do nawiązywania biznesowych relacji oferując komfortowe warunki i niecodzienną formę spotkania – mówi Justyna Lichosik, p. o. dyrektora KPT. 

Szybkie randki biznesowe są szansą na poznanie potencjalnych kontrahentów lub współpracowników i jest to forma reklamy, z której korzystają szczególnie młode firmy oraz przedsiębiorstwa.

- Pracuję z osobami, dla których istotne są przepisy. Wszystkie firmy, z którymi się spotkałem funkcjonują w jakiejś przestrzeni prawnej i muszą mieć pewność, że ich działania są zgodne z prawem, przepisami  – mówił Tomasz Wojtyś, pracownik Wolters Kluwer.

Linkowanie w KPT to również wartościowe prelekcje, zawierające przydatne porady dotyczące prowadzenia firmy. Bartosz Śmietański, coach i właściciel SEEVUU Agencji Coachingu i Public Relations, przedstawił komunikację wewnętrzną w firmie jako narzędzie skutecznego budowania wizerunku.  Armand Naporowski, mentor, doradca, trener i coach biznesowy, opowiedział jak pozyskać klientów i negocjować w biznesie.

- Uważam, że nie ma lepszej wizytówki firmy, jak dobry, zadowolony pracownik, mówiący dobrze o firmie, w której pracuje – wyjaśniał Bartosz Śmietański.

Elementem dodatkowym wydarzenia był quiz, który pozwolił sprawdzić wiedzę na temat Kieleckiego Parku Technologicznego. Spotkanie zakończyło się networkingiem przy pizzy.

 
Galeria zdjęć

Powrót