Aktualności

2019-04-02

Wyróżnienie dla AI FORCE 1

Firma AI FORCE 1, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego, otrzymała wyróżnienie w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Firma wyróżniona została w kategorii START, tj. dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność po 1 stycznia 2016 roku. AI FORCE 1 została zakwalifikowana do grona 30 firm spośród 241 nadesłanych zgłoszeń. Kapituła konkursu przyznając wyróżnienie specjalne oceniała firmę pod katem: pomysłu i jego ewolucji, sposobów przezwyciężenia kryzysów, czy wpływu na rodzinę, lokalną społeczność oraz przynależność do organizacji.

- Bardzo ważne dla nas jest to, że zostaliśmy dostrzeżeni przez Kapitułę Konkursu, czyli ekspertów w dziedzinie przedsiębiorczości i gospodarki. Każde wyróżnienie dla firmy i tego co robimy sprawia, że chcemy się rozwijać. Umacnia nas to w przekonaniu, że nasze działania mają sens i są zauważane przez inne podmioty. Takie wydarzenie sprawia również, że jesteśmy bardziej rozpoznawalni na rynku rozwiązań IT w zakresie sztucznej inteligencji, przekłada się to również na zaufanie klientów – mówi Rafał Sadłowski z firmy.

AI FORCE 1 specjalizuje się w tworzeniu Chatbotów, wirtualnych asystentów, którzy mają za zadanie automatyzować procesy kupna sprzedaży, obsługiwać klientów i być pierwszą linią wsparcia dla konsultantów, np. z działów call-center. Chatboty tworzone są w aplikacjach Messenger, ale także na strony www. Główną domeną działalności firmy jest sztuczna inteligencja - rozwijamy własną sieć neuronową, która optymalizuje konwersacje z klientami.

Od 2017 r. firma rozwija projekt My Social Seller (MSS), który jest finansowany z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Obecnie firma  tworzymy boty dla firm m.in. z branży FinTech, przemysłu ciężkiego oraz chatbota dla prawników.

Lada dzień także w KPT uruchomiony zostanie chatbot SAM, który ma wspierać rosnącą społeczność KPT i usprawnić komunikację z lokatorami. Pomysł został zrealizowany w ramach projektu Urban Inno.

- W przyszłości zamierzamy poszerzyć naszą ofertę usług o voiceboty - chatboty, które potrafią rozmawiać z użytkownikami. Jest to kolejny krok do tego, aby użytkownicy poprzez konwersację z botem mogli łatwiej i szybciej uzyskiwać informacje oraz zrealizować swoje sprawy - zapowiada Rafał Sadłowski.

 Więcej o firmie:

https://www.mysocialseller.com 

http://www.aiforce1.com 
Galeria zdjęć

Powrót