Aktualności

2019-03-28

Biznesowe randki i szkolenia dla firm, czyli Linkowanie w KPT

Pod hasłem linkowania, czyli łączenia firm odbyło się kolejne networkingowe spotkanie w KPT.

Kielecki Park Technologiczny jest przyjazny biznesowi, stwarza warunki do nawiązywania biznesowych kontaktów i relacji. Przedsiębiorcy mieli taką możliwość podczas Linkowania w KPT - wydarzenia networkingowego, umożliwiającego poznanie wielu interesujących osób.

- Linkowanie, czyli łączenie firm. Poprzez tego typu wydarzenia chcemy dawać przedsiębiorcom przestrzeń do nawiązywania biznesowych relacji oferując komfortowe warunki i niecodzienną formę spotkania. Tym razem „wyszliśmy” poza ramy tradycyjnych konferencji i zaproponowaliśmy coś w rodzaju speed datingu. Uczestnicy mieli krótki czas by poznać się i wymienić niezbędnymi informacjami nt. swoich biznesów. Każdy z nich zaprezentował to co najważniejsze, zgodnie z biznesowym powiedzeniem, że „czas to pieniądz”. Myślę, że ich randki się udały – mówi Justyna Lichosik, zastępca dyrektora KPT. 

Uczestnicy zasiedli w różnych, przyporządkowanych im miejscach. Mieli 4 minuty na rozmowę przy jednym ze stolików - po 2 minuty na osobę. Po zasygnalizowanym końcu czasu każdy przemieszczał się do kolejnego, wyznaczonego miejsca. Przedsiębiorcy mieli za zadanie w krótki, interesujący sposób zaprezentować swoją ofertę i wyróżnik na tle konkurencji. Oprócz wymiany wizytówek, wielu z obecnych udało się znaleźć płaszczyznę do możliwej współpracy ze swoim rozmówcą.

- Biorę udział w tego typu wydarzeniach aby poszerzyć wiedzę na temat promowania swojego biznesu, ponieważ zawsze znajdzie się coś, co wykorzystam w swojej pracy. Szybkie randki biznesowe pozwalają poznać nowe osoby oraz ich ofertę biznesową. Po tym spotkaniu prawdopodobnie nawiążę współpracę z osobą, która ma takie produkty, jakie ja mogę sprzedawać w swoim biznesie – mówiła Katarzyna Kabała z Fabryki Małego Dizajnu

Urozmaiceniem wydarzenia były prelekcje gości specjalnych. Jakub Pustuła z firmy Google Internetowe Rewolucje zaprezentował m.in. narzędzia Google Moja Firma, a Karol Wątrobiński i Damian Nartowski z WN Legal opowiedzieli „Jak prowadzić marketing firmy zgodnie z prawem?”.

Elementem dodatkowym wydarzenia był quiz, który pozwolił sprawdzić wiedzę na temat Kieleckiego Parku Technologicznego. Spotkanie zakończyło się uzupełniającym networkingiem przy pizzy.

 
Galeria zdjęć

Powrót