Aktualności

2019-03-01

Linkowanie w KPT, czyli efektywna forma networkingu w Kieleckim Parku Technologicznym

Najważniejsze w biznesie są kontakty i relacje. KPT jest doskonałym miejscem na ich nawiązywanie. Stąd pomysł na nowy cykl spotkań pod wspólnym hasłem Linkowanie w KPT.

Linkowanie w biznesie to doskonała okazja na poznanie nowych ludzi i zdobycie cennych kontaktów. Szybkie spotkania i prezentacje firm coraz częściej sprawdzają się w rynku biznesowym. Najbardziej efektywnym i gwarantującym sukces działaniem jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Biznesowe spotkania dają możliwość poznania w krótkim czasie wielu interesujących osób, z różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach i doświadczeniach. Umożliwiają skrócenie dystansu i pozwalają zbudować podstawę relacji. 

Jakie zasady będą przyświecały spotkaniu Linkowanie w KPT?

Uczestnicy zasiądą w różnych, przyporządkowanych im miejscach (4 minuty na rozmowę przy jednym miejscu - po 2 minuty na osobę), gdzie w ciągu kilku minut zaprezentują swoją działalność i poszukają płaszczyzny do możliwej współpracy. Forma przypominać będzie popularny speed dating. Tu jednak będzie mieć to charakter wyłącznie biznesowy. Podczas prezentacji firmy należy zaprezentować ofertę oraz wyróżnik na tle konkurencji. Ciekawym pomysłem jest zamknięcie oferty firmy w krótkim haśle. Po zasygnalizowanym końca czasu należy przejść do kolejnego, wyznaczonego miejsca. Stoliki będą ponumerowane. Wskazana jest wymiana wizytówek.

Na spotkanie zaprosiliśmy również gości specjalnych: Jakub Pustuła z firmy Google Internetowe Rewolucje zaprezentuje m.in. narzędzia Google Moja Firma, a Karol Wątrobiński i Damian Nartowski z WN Legal opowiedzą „Jak prowadzić marketing firmy zgodnie z prawem?”.

Program:

16:30 - 17:25 Speed dating biznesowy

17:30 - 18:15 Karol Wątrobiński i Damian Nartowski, WN Legal "Jak prowadzić marketing firmy zgodnie z prawem?"

18:20 - 18:30 Quiz wiedzy o KPT

18:30 - 19:30 Jakub Pustuła, Google Internetowe Rewolucje, zaprezentuje m.in. narzędzie Google Moja Firma

19:30 - 20:00 Dodatkowy networking przy pizzy

Wydarzenie odbędzie się 27 marca w budynku Orange Inc. (sala Business Hub KPT - speed dating biznesowy), sala Dolina Krzemowa (prelekcje zaproszonych gości). Start o godz. 16:30. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś warto zarejestrować się poprzez formularz

Informacje o prelegentach:

Jakub Pustuła - certyfikowany specjalista do spraw marketingu internetowego. Jest doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Wspiera przedsiębiorców Internetowych Rewolucji rozwijając ich wiedzę i kompetencje na temat marketingu internetowego. Od 2017 r. obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii Adwords. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

Karol Wątrobiński - radca prawny. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, prawie autorskim, IT oraz ochronie danych osobowych. W swojej praktyce doradza firmom z branży reklamowej oraz sektora IT i nowych technologii, w tym agencjom reklamowym, software house’om, startupom i podmiotom działającym w branży e-commerce. Uczestniczył w szeregu projektów dotyczących dostosowywania działalności przedsiębiorstw do wymogów RODO. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu i negocjowaniu umów wdrożeniowych oraz utrzymaniowych, a także umów licencyjnych oraz przenoszących prawa autorskie. Prelegent na seminariach, konferencjach oraz szkoleniach. Mentor na wydarzeniach Startup Weekend oraz w programach akceleracyjnych. Autor publikowanych w prasie artykułów na temat własności intelektualnej i danych osobowych.

Damian Nartowski - radca prawny. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Koordynator Sekcji Prawa Cywilnego Studenckiej Poradni Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pomaga przedsiębiorcom w każdym aspekcie prowadzonej przez nich działalności, dbając o spokojne funkcjonowanie w zmieniającym się otoczeniu prawnym. Specjalizuje się w kwestiach dotyczących prawa gospodarczego. Doradza m.in. przedsiębiorcom z branży e-commerce. Reprezentuje klientów m.in. w sporach sądowych z instytucjami finansowymi oraz podmiotami dopuszczającymi się czynów nieuczciwej konkurencji. Łączy praktykę prawniczą z działalnością dydaktyczną, przygotowując studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego do wykonywania zawodów prawniczych. Autor publikowanych w prasie artykułów na temat prawa cywilnego.

Więcej informacji w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/265559597703192/ 

 

Zgłoszenie do udziału w wydarzeniu jest równoznaczne ze zgodą na utrwalanie wizerunku Uczestnika poprzez nagrywanie i fotografowanie oraz późniejszą publikację zdjęć, nagrań audio/video. Uczestnicy oświadczają, że nie będą mieli jakichkolwiek roszczeń z tym związanych. KPT będzie wykorzystywać zdjęcia, nagrania audio/video oraz inne materiały jedynie w celach promocyjnych, marketingowych i wizerunkowych.

Powrót