Aktualności

2019-02-08

Vouchery Kieleckiego Parku Technologicznego

Pakiet zniżek dla obecnych i przyszłych Lokatorów KPT

Oferta dotyczy propozycji atrakcyjnych rabatów na korzystanie z usług Kieleckiego Parku Technologicznego oraz usług Partnerów. W ramach voucherów KPT można m.in. wynająć salę konferencyjną lub pokój spotkań biznesowych przez godzinę w miesiącu za darmo. Nieodpłatnie i bez ograniczeń czasowych można również skorzystać z Football Roomu i ping-ponga w KPT. Pakiet zniżkowy dotyczy także sali Golf Room - 3 godziny użytkowania przestrzeni za darmo, do wykorzystania, do końca roku. Ponadto, Lokatorzy KPT otrzymają 25% rabatu na wstęp do Energetycznego Centrum Nauki KPT, na wystawę oraz wybrane warsztaty.

Wśród ofert Partnerów KPT jest propozycja Targów Kielce, dotycząca 50% rabatu na powierzchnię wystawienniczą. Firma Brella zaoferowała bezpłatne wsparcie zdalnego asystenta przez 2 godziny w miesiącu. Lokatorzy KPT mają również zniżkę na korzystanie z usług prawnych świadczonych przez Kancelarię Radcy Prawnego WN Legal, w szczególności z usług doradztwa dotyczącego prawa własności intelektualnej i prawa gospodarczego. 

Pakiet zniżek i rabatów zawarty w Voucherach KPT,  będzie się sukcesywnie powiększać o nowe usługi i produkty. Zachęcamy do współpracy w tworzeniu bogatej oferty.

Vouchery do pobrania tutaj

 

Więcej informacji:

Katarzyna Wójcik

tel. 41 278 72 07

e-mail: katarzyna.wojcik@technopark.kielce.pl

Powrót