Aktualności

2019-01-09

Wirtualny spacer po KPT

Powstał wirtualny spacer po Centrum Konferencyjnym i Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Realizację przygotowała firma Plany 3D, marka należąca do lokatora Parku.

Marka Plany 3D jest częścią spółki Wymarzone 4 Kąty. Krzysztof Mazur, właściciel, wybrał Kielecki Park Technologiczny na siedzibę swojego biura, bo to miejsce przyjazne biznesowi i nowym technologiom. - Czujemy się dobrze w miejscu, gdzie jest z nami wielu przedsiębiorców również sięgających w biznesie po innowacje i ukierunkowanych na nieustający rozwój - mówi. Takie nowe technologie wykorzystane zostały przy tworzeniu wirtualnych spacerów po KPT. - Naszym celem jest prezentacja nieruchomości w sposób efektywny, przejrzysty i przyjemny dla oka. Chcemy pokazywać wnętrza w lepszej formie i ułatwiać poznawanie nieruchomości bez względu na miejsce, w którym obecnie się znajdujemy – podkreśla Krzysztof Mazur. Dodaje, że jako jedyni w województwie dysponują sprzętem do skanowania wnętrz i tworzą spacery 3D, które są w pełni realistycznymi obrazami wnętrz. - Intuicyjna nawigacja zapewnia możliwość poruszania się po wnętrzu, co pozwala poczuć jego unikalny klimat bez wychodzenia z domu – opowiada Krzysztof Mazur.

Na potrzeby KPT powstały dwie realizacje. Pierwsza z nich ma zachęcić klientów do wynajęcia na potrzeby eventów, spotkań, czy szkoleń, sal Centrum Konferencyjnego. CK to ponad 520 mkw. nowoczesnej powierzchni, w tym największa sala konferencyjna na 130 osób, strefa coworkingowa oraz pokoje biznesowe. Spacer 3D umożliwia szczegółową prezentację Centrum bez konieczności wychodzenia z domu oraz daje możliwość zwiększenia zainteresowania ofertą Parku, a także zwiększenia widoczności w Google. Dostępny jest tutaj: https://my.matterport.com/show/?m=Wa5C92axWXw   

Równie atrakcyjnie prezentuje się wirtualny spacer po Energetycznym Centrum Nauki KPT: https://my.matterport.com/show/?m=Y3FUKf69GFh.

Spacery 3D są idealnym rozwiązaniem dla osób sprzedających lub wynajmujących swoje mieszkania, lokale czy biura. Można w przejrzysty sposób zaprezentować nieruchomości zdalnie, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. To również świetne rozwiązanie dla firm i sklepów, aby atrakcyjnie zaprezentować się w sieci i przyciągnąć więcej klientów do swoich biur i lokali.

Najbliższe plany firmy to otwarcie oddziałów w Warszawie i Krakowie, a także rozpoczęcie projektu skanowania zabytków w Polsce.

Powrót