Aktualności

2018-06-20

Historia i Przyszłość KPT w najnowszym wydaniu magazynu Puls Przedsiębiorczości

O tym, że miniona dekada bez wątpienia należała do Kieleckiego Parku Technologicznego można przeczytać w najnowszym, jubileuszowym wydaniu Pulsu Przedsiębiorczości, magazynu wydawanego przez KPT. 

- To dla nas szczególny czas, dlatego w jubileuszowym wydaniu naszego magazynu prezentujemy wszystko to, co w ciągu minionej dekady udało się nam osiągnąć, zarówno w kontekście rozwoju infrastruktury, jak i sukcesów naszych lokatorów – firm, którym poświęciliśmy znaczną część publikacji. Jestem dumny z miejsca, w którym teraz jesteśmy i chętnie tą dumą dzielę się z innymi - mówi Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT.

Sześćdziesięciostronicowe wydanie podzielone zostało na kilka części. O tym jakie były początki KPT, jeszcze na ulicy Piotrkowskiej, w słynnej kamienicy z początku XX wieku opowiadają w obszernym wywiadzie szefowie instytucji – Justyna Lichosik i Szymon Mazurkiewicz. 10 lat KPT zaprezentowane zostało także na kilkudziesięciu zdjęciach. Duża część magazynu poświęcona jest tym, którzy stoją za sukcesami Parku – pracownikom i lokatorom, czyli firmom, które tu się rozwijają. Obok historii, dużą część Pulsu stanowi również przyszłość.

Puls Przedsiębiorczości dostępny będzie w kilkudziesięciu miejscach w Kielcach, jak urzędy, miejskie instytucje czy uczelnie. Magazyn można czytać również online.
Galeria zdjęć

Powrót